JanWphotography, photographer and photo studio Prague, fotograf a fotoateliér Praha

O focení

„Nejsem umělec, co si fotí jen na výstavy a pro své kalendáře, většinu času jsem „fotograf lidí“, ať už jde o zakázkové fotografie pro soukromé účely, business portréty, portréty k životopisům a pro sociální sítě, rodinné fotografie nebo fotografie určené jako dárek. Nejraději ve svém ateliéru fotím „obyčejné’ lidi, kteří nejsou na fotoaparát zvyklí nebo jsou před ním vysloveně nervózní. Je pro mě vždy výzvou mluvit s nimi, získat si jejich důvěru, aby radostně přijali  tuto společnou hru se světlem. Tak vznikají originální portréty, na kterých se nakonec sami sobě líbí.“

Ke každé zakázce a fotografii přistupuji individuálně, tzn. že focení může probíhat v ateliéru, u Vás doma nebo v jiném exteriéru či interiéru na kterém se dohodneme.

Postava, věk, ani předchozí zkušenosti s focením nehrají žádnou roli. Během celého focení Vás budu vést.

Stejně tak Vám pomohu s výběrem oblečení, doplňků, účesu a vizáže, abychom co nejlépe vyjádřili Vaše představy.

Ateliér disponuje širokým výběrem doplňků.

Vážná, profesionální, romantická, roztomilá nebo sexy, nálada fotografií je zcela na Vás.

Na přání vytvořím fotografie v těchto stylech – portrét, fine art, umělecký akt, beauty, pin up, boudoir, glamour, fashion, svatební fotografie, párové fotografie, rodinné fotografie, těhotenské portréty, matka a dítě, předsvatební portréty, business a korporátní portréty

Spolupracuji s vizážistkami, které mají nejen mezinárodní zkušenosti, například z Paříže a New Yorku, ale také s filmovým líčením či bodypaintingem, takže Váš vzhled záleží pouze na Vaší fantazii.

Víkendové a večerní termíny focení jsou samozřejmostí, stejně tak jako profesionální přístup a diskrétnost.

Z Vašich fotografií vytvoříme kalendář, foto knihu nebo cokoliv jiného Vás napadne.

K dispozici jsou také dárkové poukazy pro jakoukoliv příležitost.

Darujte poukaz na nafocení profesionálních fotografií. Dárkové poukazy jsou k dispozici na všechny typy rodinných i individuálních fotografických balíčků. Zaplatíte cenu u tohoto balíčku uvedenou a následně Vám bude vytvořen a zaslán (e-mailem) dárkový poukaz ve formátu tiskového PDF – neplatíte tedy nic navíc!

V případě, že máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat.