JanWphotography, photographer and photo studio Prague, fotograf a fotoateliér Praha

O mně

janw_portrait

Jan Wasserbauer je profesionální fotograf a kreativní designer, jehož mezinárodní kariéra překračuje nejen umělecká odvětví, ale i kontinenty. Jeho život a práce v jiných kulturách – Evropě, Asii a Severní Americe mu pomáhá vnášet do fotografie unikátně lidské pojetí a odhalit osobnost skrývající se v každém z nás.

Jan se věnuje především potrétní tvorbě, fine art a cestování, ale také módě, podvodní fotografii a dokumentu. Často také působí v korporátní komunikaci a reklamě jako Art Director.

Jeho fotografie byly publikovány v časopisech a novinách jako Transitions Abroad, Executive Living, Corporate Life, MF Plus, Prague Insider, The Prague Post, Prazskije Ogni, King’s Cup Regatta Newsletter, Automakers, The Prague Tribune, Construction Journal, Czech Business Weekly, Salon SK a dalších.

Výstavy: Skupinová výstava “Raconte”: Národní galerie v Praze a Galerie Špalíček, Praha; Solo výstavy “Fragments of You”: Palác Acropolis, Praha; “Witches and Fairies”: Galerie Citadela.

Spektrum jeho prací zahrnuje portréty mužů, žen a párů, fine art, umělecké akty, beauty, pin up, boudoir, glamour, fashion, svatební fotografie, rodinné fotografie, těhotenské portréty, matka a dítě, předsvatební portréty, business a korporátní portréty, dokumentace firemních akcí a konferencí.

V galeriích najdete mimo jiné i tyto významné osobnosti: dirigent John Apeitos; bývalý ministr Martin Jahn; kandidát na prezidenta a filozof Jan Sokol; operní pěvkyně Jenufa Gleich; generální ředitel AAA Auto Group Anthony James Denny; ředitel JAWA Vladimír Zasadil; předseda představenstva a CEO UniCredit Bank Jiří Kunert; general counsel & company secretary Telefónica O2 Jakub Chytil; předseda představenstva and generální ředitel České Spořitelny Gernot Mittendorfer; výkonný vice prezident Myllykoski Tomáš Šabatka; corporate governance director Zentiva Peter Polievka; prezident Czech Institute of Directors Vratislav Kulhánek; modelky Terezie Maxová, Andrea Verešová, Lucie Váchová and Renata Langmannová; zpěvačka Monika Absolonová.